لباس زیر زنانه ست گیپوری | کد 12220

توضيح فارسي : چند نکته سودمند در موردلباس زیر خانمهای با سلیقه :
اگه از اون دسته ادم هایی هستید که خیلی به لباس زیری که به تن دارید اهمیت می دهید و براتون مهمه لباس زیرتان در چه شرایطی نگهداری بشه و چطور همیشه بهترین لباس زیر رو داشت حتما این مطلب رو بخونید چون فقط برای شماست . برای شما خانمهای خوش سلیقه و کسانیکه دوست دارید همیشه شیک ترین باشید .
____________________________________________
روش های صحیح شست و شوی انواع لباس های زیر زنانه:
در بسیاری از مواقع لباس های زیر با اولین شست و شو خراب و غیر قابل استفاده می شوند. ما اغلب این امر را ناشی از جنس نامرغوب پارچه لباس زیر می دانیم حال آنکه در خیلی از موارد این مشکل بر اثر بی توجهی ما به نحوه شست و شوو دستورالعمل مراقبت از آن لباس زیر خاص است .

چنانچه مثلابی دقتی در انتخاب لباس زیر ولباس هایی که با هم و در یک زمان در ماشین لباسشویی می اندازیم می تواند منجر به زنگ گرفتن لباس ها از یکدیگر و درنتیجه غیرقابل استفاده شدن آنها می شود . و یا عدم توجه به درجه حرارت مناسب آب برای شست و شوی هر یک از لباس ها می تواند موجب آب رفتن یا شل شدن بافت لباس زیر شود و آن را خراب کند .

از این رو علائمی بین المللی جهت انتقال اطلاعات لازم برای مرافبت و شست و شوی لباس زیر و دیگر لباس ها تعیین شده که اغلب در قسمت داخلی لباس بر روی یک قطعه پارچه کوچک چاپ شده و در یکی از درزهای آن دوخته می شود . در روی دیگر این قطعه پارچه کوچک اغلب مواد . الیاف تشکیل دهنده پارچه لباس و در صد هر یک از این مواد را قید می کنند با استفاده از جنس الیاف لباس نیز می توانید روش صحیح شست و شوی لباس را انتخاب کنید .

علائم بین المللی دستورالعمل مرافبت از لباسهای زیر و دیگر لباس ها اغلب به شست و شو اعم از شست و شوی دستی یا ماشین - درجه حرارت آب شست و شو - امکان یا عدم امکان استفاده از زنگ ها نخوه خشک کردن پارچه دلالت دارند .
____________________________________________
نکاتی براش شست و شوی انواع پارچه لباس های زیر خانمها:
پارچه های کشی یا استرج : لباس زیر کشی را با دست بشوید و از آب گرم و شوینده ای ملایم استفاده کنید . برای این گونه لباس زیر هرگز از سفید کننده استفاده نکنید . زیرا الیاف آنها از بین می رود .
پارچه های نخ یا کتان : لباس زیر های نخی یا کتان اغلب الیافی محکم دارند و می توانند درجات بالاتر دمای آب را تحمل کنند . ولی بهتر است با آب ولرم شسته شوند .

اطلاعات بيشتر :

www.tbn-co.ir

ساخت كشور :

ایران

مدل :

12220

واحد شمارش :

عدد

سایز بندی :

70-90

رنگبندی :

سفید - کرم - مشکی -سرخابی- قرمز - طوسی

مارک :

T.B.N

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4238