لباس زیر | کد 1128

توضيح فارسي : لباس زیر زنانه فنری کاپ دار T.B.N کد 1128
سایز بندی: 70-75-80-85-90

"نقش لباس زیر"
لباس زیرتان همیشه خشک و تمیز باشد . پاره نباشد . پارگی لباس زیر موجب دسترسی سریع و مستقیم به قسمت حساس اندام جنسی می شود . لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت .

اگر لباس زیر به انداره کافی داشته باشید آن را زود به زود عوض می کنید و به راحتی هم آن را دور می اندازید نترسید . اسراف نمی شود . در این مورد با گشاده دستی هر چه بیشتر عمل کنید . خیلی ها به دلیل این که لباس زیرشان در معرض دید دیگران نیست آن را تا چندین سال به بدترین وضع نگه می دارند .

شما خیلی محترمید و لباس زیرتان هم باید در شانتان باشد . لباس زیر آبکش شده و از جنگ برگشته و چرک مد شده در شان شما نیست . لذا در مورد لباس زیر به نجوی که گفته شد عمل کنید . اگر از نظر توان مالی مشکل دارید هر از گاهی لباس زیر خود را بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود . لباس زیر خود را تعمیر کنیدو همچنین می توانید برای خود لباس زیر بدوزید .

به جنس لباس زیر تان هم توجه کنید . از جنس نخی معمولی استفاده کنید . شورت های لیز و چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباس های زیر خانم ها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته می شوند .

برخی برای ایام عادات ماهانه برخی برای حالت پیداکر دن اندام و برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی برای زیبایی بیشتر . برخی از رنگ های لباس زیر وقتی پوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند . پوشیدن این گونه لباس زیر توصیه نمی شود . فقط اگر متاهلید مجازید از این گونه لباس زیر استفاده کنید . و گرنه این گونه لباس زیر ها جنبه مساعدی را برای گناه بیشتر فراهم می آورند .

علاوه بر این معمولا در ساخت این لباس های زیر به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند لذاموجب حساسیت ایجاد عفونت و ........در اندام جنسی می شود . پس بهترین لباس زیر لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد . هرچه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است .

به یاد داشته باشید که شرکت تن آرام , T.B.N مدلهای فوق العاده زیبا برای خانمها خوش سلیقه و کسانی که دوست دارند همیشه شیک پوش ترین باشند بهترین لباس زیر با بالاترین کیفیت را فراهم نموده است .
با تشکر از انتخاب شما

اطلاعات بيشتر :

www.tbn-co.com

ساخت كشور :

ایران

مدل :

1128

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6643